www.mamboteam.com
TIM - tyski informator medyczny
Start arrow uzależnienia
19.05.2019.
 
 
uzależnienia
  Strona
  Link   Rzucanie palenia - blog
www.rzucanie-palenia.ovh.org - metody rzucania i porady. Serwis dla wszystkich, którzy chcą skończyć z nałogiem palenia papierosów.
  Link   Kompendium wiedzy na temat narkotyków i narkomanii.
narkomania.gov.pl - Kompendium wiedzy na temat narkotyków i narkomanii przygotowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii Bliżej siebie  dalej od narkotyków
  Link   http://www.addictionsinfo.eu/startpage.php?select_lang=pol
www.addictionsinfo.eu - darmowy portal, daje dostęp on-line do najlepszych europejskich stron internetowych na temat narkotyków, alkoholu, tytoniu, hazardu i pokrewnych zagadnień.
  Link   REMEDIUM
www.remedium-psychologia.pl - Strona internetowa miesięcznika REMEDIUM zawierająca między innymi tematykę profilaktyki uzależnień w Polsce i na świecie, promocji zdrowia, edukacji, oświaty i wychowania, a także archiwum artykułów na temat badań i ana
  Link   Narkotyki - Monar na Bajzlu
www.reshumanae.neostrada.pl - Monar na Bajzlu - biuletyn skierowany zarówno do osób używających narkotyków, jak i do profesjonalistów zawodowo zajmujących się pomocą uzależnionym.
  Link   Narkotyki - placówki pomocowe - woj. śląskie - pdf
www.narkomania.org.pl - Baza placówek została skonstruowana na podstawie danych pochodzących z III edycji informatora Gdzie szukać pomocy?, opracowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
  Link   Narkotyki - placówki pomocowe w Polsce
www.narkomania.org.pl - Baza placówek została skonstruowana na podstawie danych pochodzących z III edycji informatora Gdzie szukać pomocy?, opracowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
  Link   Krajowe Biuro ds. Narkomanii
www.narkomania.org.pl - Serwis adresowany do wszystkich osób, które stykają się z problemem narkomanii  zarówno do młodych ludzi (którzy biorą lub nie biorą), ich rodziców, jak i nauczycieli i specjalistów, zajmujących się terapią narkomanów.
  Link   niepije.pl
  Link   niePal.pl
Serwis edukacyjny poświęcony problematyce uzależnienia od nikotyny. Tu można znaleźć podpowiedź, jak rzucić palenie.
  Link   dda
  Link   Anonimowi Alkoholicy
  Link   Alkoholizm - sos
www.alkoholizm.com.pl - Jesteśmy serwisem samopomocowym, działamy na zasadzie wzajemnego wsparcia, działamy na różnych polach to jest poprzez czaty, fora dyskusyjne, czat zaufania, email zaufania, gg zaufania,komunikator głosowy Paltalk, spotykamy si
  Link   Polska Rada Ruchu Abstynenckiego
  Link   JazzGot - narkomania - akcja sos
www.narkomania.akcjasos.pl
 
 
Top! Top!